Nuk do e besoni sa kushton një xhaketë e Capital T!

Nuk do e besoni sa kushton një xhaketë e Capital T!

Reperi i njohur, Capital T është mjaft aktiv në projekte muzikore.

E përveç projekteve, ai është poashtu tejet i pëlqyer dhe i dashur për publikun. Stili dhe markat e shtrenjta e bëjnë edhe më të veçantë.

Së fundmi, sipas faqes ‘Whattheywearin’, një xhaketë ‘Gucci’, e Capital T kushton hiq më pak se 790 euro, shumë kjo marramendëse për shumë kë nga ne.

Kënga e fundit e publikuar nga reperi është ‘Across the World’, që tanimë ka marrë mbi një milionë klikime në Youtube.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje