Nuk do ta besoni se me cilat personazhe i kanë krahasuar Majkun...

Nuk do ta besoni se me cilat personazhe i kanë krahasuar Majkun dhe Capitalin

Sot kanë lansuar këngën e re ‘Pasha jetën’.

Përpos këngës, mjaft i komentuar ishte edhe klipi i Capital T dhe Majkut, shkruan lajmi.net

Dyshja janë komentuar për paraqitjen me tuta, ku Majk i kishte në ngjyrë të verdhë kurse Capo me të kuqe.

E kjo gjë ka bërë që ata të krahasohen me personazhet e ‘Teletubbies’ përkatësisht me Laa Laa-në dhe Po-në.

Në fakt kjo është një rastësi që është shëndrruar në një shaka të bukur që po qarkullon në rrjetet sociale.

Si do që të jetë ‘Pasha Jetën’ ka filluar ta merr pëlqyeshmërinë e publikut.

28468531_204041170342707_8302602585096683109_n

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje