Oriola Marashi nuk ndalet me fotot provokuese (Foto)

Oriola Marashi nuk ndalet me fotot provokuese (Foto)

Padyshim Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara aktualisht në showbizin shqiptar, pamja e saj seksi dhe fotot e fundit që ka postuar në Instagram e kanë vënë modelen në qendër të thashethemeve.

Ditën e sotme Oriola ka postuar dy foto në instastory, dy foto shumë seksi, dekolteja e saj që zbulon gjoksin e saj bombastik, e bën akoma më tërheqëse këto foto.

 

Së fundmi Oriola është komentuar shumë për fotot që ka postuar në rrjetet sociale dhe shkak për këtë është bërë gjoksi i zbuluar.

Gjithsesi është për tu thën se Oriola është një ndër modelet më seksi.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje