Oriola nuk ka të ndalur! ’Çmend’ me gjoksin bombastik

Oriola nuk ka të ndalur! ’Çmend’ me gjoksin bombastik

Modelja shqiptare, Oriola Marashi tenton çdoherë të rrëmbej vëmendjen e shtypit rozë.

Natyrisht, format trupore bombastike kanë bërë që mediat të kenë në top qendër. Ajo sërish merr poza të ndryshme dhe provokuese për të gjithë fansat e saj.

Në këtë kur tregon gjoksin bombastik, Oriola thjesht ju lë pa mend me pamjen magjepëse.

Marashi, u përfol për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Noizy, pasi që shihen shumë shpesh së bashku, madje së fundmi edhe në pushime.

Modelja, u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në këngën “Mama”, të Jonas Blue ft William Singe.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje