Pamja e re e Johnny Deepit i ka shqetësuar fansat (Foto)

Pamja e re e Johnny Deepit i ka shqetësuar fansat (Foto)

Aktori i famshëm Johnny Depp i ka habitur fansat e tij gjatë turneut të Rusisë me grupin e tij rock. Ata e komentuan për pamjen e zbehtë dhe të Johnnyt.

Një fans i shqetësuar thotë: “Ai duket i zbehtë këtu. Shpresoj se ai është në rregull”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje