Parashikimi i motit për vikend

Parashikimi i motit për vikend

Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të shoqërohen me reshje të dobëta shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius. Ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin nërmjet 4-6 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja dhe  verilindja me shpejtësi 1-11m/s.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje