Policia arreston dy persona në Pejë – mashtronin qytetarët

Policia arreston dy persona në Pejë – mashtronin qytetarët

Policia në Pejë ka arrestuar dy persona të cilët në sheshin “Zahir Pajaziti” janë kapur në flagrancë duke mashtruar qytetarët.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar disa raporte mjekësore, fotografi si dhe para.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje