Politikania e njohur zbulon se po pret një fëmijë (Video)

Politikania e njohur zbulon se po pret një fëmijë (Video)

Këtë mbrëmje spektakli “C’est La Vie” ka qenë i mbushur plot me surpriza, ku ndër më të bukurit ka qenë lajmi i dhënë nga Erisa Xhixho, e cila rrëfeu se është shtatzënë.

Gjatë kohës që ishte duke interpretuar këngën e saj, Erisa në një moment preku barkun e saj, duke na treguar se ajo pret një fëmijë.

“Është një moment shumë i lumtur që po kaloj unë dhe familja ime, pra jam në një pritje të fëmijës së dytë”.

E pyetur nga moderatorja Marina se sa muajsh shtatzënë është, Erisa tha se ka kaluar 3 mujorin e parë.

Marina: Joo, Erisa Xhixho çfarë Lajmi, Erisa Xhixho. Ma kap Hundën. Erisa Xhixho është në pritje të ëmbël, është shtatzënë, çfarë lajmi na ke sjellë

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje