Presidenti i Azerbaxhanit mbante fjalim në OKB, vajza e turpëron me veprimin...

Presidenti i Azerbaxhanit mbante fjalim në OKB, vajza e turpëron me veprimin e saj (Video)

Presidenti i Azerbaxhanit, Ilham Aliyev po mbante një fjalim për masakrën e viktimave të Azerbaxhanit në vitin 1992, në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara në New York.

Fjalimin e tij po e ndiqnin gruaja dhe vajza, por vajza gjatë të gjithë fjalimit dukej se nuk e kishte fare mendjen tek fjalët e të atit por luante me telefon, përcjell albeu.com.

Në mes të kongresit vajza 33-vjeçare ka nxjerrë telefonin duke bërë selfie.

Pamjet kanë bërë xhiron e botës duke e akuzuar si të papjekur dhe aspak dinjetoze sjelljen e saj.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje