Presidenti slloven i drejtohet deputetëve

Presidenti slloven i drejtohet deputetëve

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot seancë solemne.

Në këtë seancë do t`i adresohet deputetëve, presidenti slloven, Borut Pahor.

Ky i fundit një ditë më parë pas takimit që pati me homologun e tij, Hashim Thaçi tha se Kosova duhet ta ratifikojë demarkacionin, dhe të zbatojë marrëveshjet e arritura në Bruksel

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje