Pronari mundet prej qenve në garën për ngrënien e pastave (Video)

Pronari mundet prej qenve në garën për ngrënien e pastave (Video)

Dan Huang dhe You Li, janë qentë që e mundën keq pronarin e tyre, në garën për ngrënien e pastave.

Skena qesharake i tregon ata të tre në një banesë që ndodhet në Kinë, teksa përpara e kanë nga një pjatë të mbushur.

Megjithëse ai i përdori edhe duart, e kishte të pamundur të përfundonte ushqimin para tyre.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon këtë garë të pazakontë, që u pëlqye shumë dhe u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje