Ragip Xhaka dhe Afrim Ajeti aksionarë te Llapi

Ragip Xhaka dhe Afrim Ajeti aksionarë te Llapi

Si duket sezoni i ardhshëm do të jetë një sezon i madh për skuadrën e Llapit.

Ish trajneri i skuadrës, tanimë drejtor sportiv, Tahir Batatina paralajmëroi një merkato të çmendur për ekipin e tij.

Por kjo nuk është e tëra pasi që lajmet e mira për Llapin nuk marrin fund këtu.

Tahir Batatina për KosovaPress konfirmoi se Afrim Ajeti dhe Ragip Xhaka do të jenë aksionarët e ri te skuadra e Llapit.

Ai tha se ata kanë shprehur dëshirën që të jenë pjesë e klubit tonë dhe kjo do të jetë një ndihmesë e madhe për Llapjanët që ti arrijmë synimet tona.

Tashmë pas këtij lajmi, nuk përjashtohet mundësia që djemtë e tyre në një të ardhme të jenë pjesë e Llapit, si Arlind Ajeti ashtu edhe Taulant ose Granit Xhaka.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje