Rihanna del në plazh pa u depiluar

Rihanna del në plazh pa u depiluar

 

Nëse ndonjëherë iu ka ndodhur që të shkoni në plazh pa bërë depilimin perfekt, mos u shqetësoni se shumë shpejtë mund të jetë goxha në trend.

Këngëtarja e famshme armerikane Rihanna, mezi ka pritur të vijë vera dhe shpejt ka lansuar në Instagramin e saj 3 fotografi nga rëra buzë detit.

Me flokët e çaraveshura dhe pa grim, këngëtarja publikoi imazhet nga plazhi në të cilat shkruante: “kur nuk pret dot për verën”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje