Rihanna lanson linjë të veshjeve të brendshme

Rihanna lanson linjë të veshjeve të brendshme

Pasi hyri në botën e kozmetikës, këngëtarja dhe ikona e stilit do ta lansojë linjën e rrobave të brendshme, Savage x Fenty.

Këtë e ka bërë me dije vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku kishte bashkangjitur një video të shkurtër paralajmëruese.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje