Rihanna me çarçaf në “Coachella”?

Rihanna me çarçaf në “Coachella”?

Rihanna nuk ka turp kur bëhet fjalë për veshjen. Këngëtarja e provoi këtë me veshjen e tejdukshme në festivalin muzikor “Coachella”.

Ylli i muzikës ka ndarë fotografitë me fansat, ndërsa zgjedhja e saj u komentua shumë. Ajo mbante veshur një fustan ngjyrë kafe që ngjante si çarçaf dhe çizme të gjata sipër gjurit.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje