Rita Ora e zjarrtë në Oscar (Foto)

Rita Ora e zjarrtë në Oscar (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka magjepsur mbrëmë me dukjen e saj në Vanity Fair Oscars.

Ajo është shfaqur me një fustan të kuq nga Vogue dhe më një mape-up shumë të thjesht.

 

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje