Ronaldo thellon epërsinë ndaj Alavesit (Video)

Ronaldo thellon epërsinë ndaj Alavesit (Video)

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Deportivo Alavesit.

Është sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo, i cili ka shënuar golin e dytë personal dhe të epërsisë 3-0.

Goli i portugezit erdhi pas asistimit të Lucas Vazquez.

Ky gol erdhi në minutën e 61-të të ndeshjes.

https://twitter.com/goleada_info/status/967438411010330624

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje