Ronela zbulon skenat qesharake gjatë klipit (VIDEO)

Ronela zbulon skenat qesharake gjatë klipit (VIDEO)

Ka pak ditë që ka publikuar projektin e saj të ri ”Maje men”.

Bëhet fjalë për Ronela Hajatin, e cila kësaj radhe ka sjellë një videoklip krejtësisht të ndryshëm dhe me veshje unike. Por, përveç kësaj pjesë e klipit është edhe modeli, Gerti Koxhja.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram, Ronela ka publikuar dy video teksa tregon momentet qesharake të klipit.

Kujtojmë që, Tull Production është kujdesur për këngën, të cilës ia ka realizuar muzikën dhe orkestrimin. Ndërkaq, për melodinë është kujdesur vet këngëtarja, e cila e ka shkruar edhe tekstin.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje