Shiu mbulon rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë (Video)

Shiu mbulon rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë (Video)

Shiu i rrëmbyeshëm që zgjati 10 minuta ka bllokuar disa rrugë në kryeqytet, si dhe ka depërtuar edhe tek disa lokale.

Pamje nga rruga “Bajram Kelmendi”  në Prishtinë, raporton “Epoka e re”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje