Shkoi për kurs privat, mësuesja abuzon seksualisht me adoleshentin! (Foto)

Shkoi për kurs privat, mësuesja abuzon seksualisht me adoleshentin! (Foto)

Ishte e besuara e familjes së një manjati të naftës në Rusi, por u kap duke kryer marrëdhënie seksuale me djalin e tyre 15-vjeçar.

Mësuesja Natalia Nikandrova u kap nga nëna e djalit duke kryer marrëdhënie seksuale me adoleshentin në shtëpinë e saj në Shën Petersburg të Rusisë.

 

Mësuesja 35-vjeçare ishte mikeshë me nënë e djalit, i cili kishte shkuar për kurs privat.

Mediat në Rusi shkruajnë se adoleshenti vjen nga një familje e pasur dhe është djali i një mandati të naftës.

Mësuesja tashmë do të vuaje 4 vite burgim.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje