Shugurimi i Katedrales “Nënë Tereza” përmes fotografive

Shugurimi i Katedrales “Nënë Tereza” përmes fotografive

Në të po marrin pjesë presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i nominuari për kryeministër nga PAN, Ramush Haradinaj,  kryeministri në largim, Isa Mustafa, ish-presidentja Atifete Jahjaga, përfaqësuesi i familjes Jashari, Rifat Jashari, familja Rugova dhe zyrtarë tjerë shtetëror e përfaqësues të institucioneve fetare e partive politike.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi nga kjo ceremoni:

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje