Sofia Richie ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja

Sofia Richie ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja

Me sa duket gjithçka ka mbaruar mes Sofia Richie dhe Scott Disick, pas pothuajse një vit në lidhje.

Modeluesja 19-vjeçare thuhet se është ndarë nga aktori 35-vjeçar pasi ai u kap me një femër tjetër, raporton “People”. Në fillim të kësaj jave, Scott është parë duke kapur dorën e një femre misterioze, ndërkohë që ai ishte në festën e albumit të Kanye Westit.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje