Sot mot me shi, nga e premtja ndryshim temperaturash

Sot mot me shi, nga e premtja ndryshim temperaturash

Moti mbi vendin tonë sot do jetë i ndryshueshëm. Temperatura e mëngjesit do shënoj nga 15 në 20 gradë, më e larta e ditës nga 24 në 28 gradë. Do ketë edhe reshje të shiut.

Të mërkurën dhe të enjten parashihet të mbajë mot me re dhe i freskët, vende-vende me rrebeshe shiu dhe bubullima.

Nga e premtja deri të dielën kryesisht me diell dhe më i ngrohtë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje