Sot promovohen veprat e Arbën Xhaferit

Sot promovohen veprat e Arbën Xhaferit

Sot do të bëhet promovimi i Veprave të Arbën Xhaferit, njofton Klan Kosova.

Ngjarja do të fillojë nga ora 17:30 në ambientet e hotelit “Swiss Diamond”.

Pjesëmarrës do të jenë edhe presidenti Hashim Thaçi, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndërsa do të flasin edhe Ylber Hysa, Ambasador i Kosovës në Maqedoni, dhe Shkëlzen Maliqi, redaktor i botimit.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje