Stormi, një tifoze që do e donte çdo ekip Foto)

Stormi, një tifoze që do e donte çdo ekip Foto)

Stormi Michelle është një modele amerikane që ka një pasion të madh për basketbollin, gjahun dhe futbollin amerikan.

E teksa pasionet e saj janë të shumta, zemrën e modeles që ka më tepër se 240 mijë ndjekës në Instagram e ka fituar New Orleans Saints.

Por ajo çfarë duket e pabesueshme kur sheh fotot e saj është fakti se ajo është nënë e 2 fëmijëve dhe ka një trup që të lë me gojë hapur.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje