Suedezja me këmbë një metër të gjatë

Suedezja me këmbë një metër të gjatë

Një modele suedeze ka grumbulluar mbi 150 000 ndjekës në rrjetin social “Instagram” falë këmbëve shumë të gjata.

Nëna e dy fëmijëve, Ia Ostergren, ka postuar fotografi ku nxjerr në pah këmbët 101 cm të gjata. Biondja thotë se gjymtyrët kanë qenë shkaku i talljeve nga shoqet e klasës kur ishte e vogël dhe kjo gjë e çoi në depresion.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje