Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Deçan

Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Deçan

Në fshatin Gramaqel të Deçanit një person ka njoftuar policinë se rreth orës 00:30 disa persona të panjohur dhe për arsye ende të panjohura kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së tij, duke i goditur me dhjetë predha muret dhe dritaret e shtëpisë.

Pos dëmeve materiale nuk raportohet për persona të lënduar dhe rasti ka mbetur të hetohet.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje