Sulmoi një dre, policia arreston qenin

Sulmoi një dre, policia arreston qenin

Një imazh qesharak i një qeni të vendosur pas hekurave të një makine policie është bërë viral në internet.

Qeni është arrestuar pasi sulmoi një dre. Pronarja e qenit Emme Thompson ka postuar në rrjetin social në “Twitter” një fotografi të qenit pasi u kap nga policia.

21-vjeçarja shkruan se dikush ka lajmëruar policinë pasi Finn u largua nga shtëpia dhe sulmoi drerin. Pamja virale është shpërndarë më shumë se 180 000 herë në rrjetet sociale.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje