Të vogël nuk e njihni por tani është një super femër (FOTO)

Të vogël nuk e njihni por tani është një super femër (FOTO)

Gordana Kingji apo Baby Gee është njëra ndër femrat më seksi shqiptare.

Ajo tash e një kohë është larguar nga grupi ”On Records”, megjithatë projektet e saj nuk kanë të ndalur.

Baby Gee, është aktive edhe në rrjete sociale, ku publikon imazhe të shumta. Kjo e fundit që tërheq vëmendje është imazhi kur ajo ishte e vogël, e që tani si e madhe duket një super femër.

Kënga e fundit “Mos u nal”, u prit tejet mirë nga publiku dhe fansat e këngëtares, tanimë numëron mbi 6 milionë klikime në Youtube.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje