TheSun: Veshjet “horror” në “Oscars” (Foto)

TheSun: Veshjet “horror” në “Oscars” (Foto)

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve kinematografike “Oscars 201”.

Salma Hayek dhe Emma Stone janë në mesin e yjeve me veshje të gabuar në Akademinë e 90 të çmimeve “Oscars”, shkruan TheSun.

Kjo është mbrëmja më e përfolur e “Hollywood-it”, ku bëhen gabime të mëdha në modë, ndërsa ishte Salma Hayek ajo e cila udhëhoqi yjet që kanë nevojë të “shkarkojnë” stilistin.

Më poshtë janë disa prej aktoreve me veshjet më të këqija në këtë event.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje