Thyhet rrjeti, Enca Haxhia pozon komplet nudo

Thyhet rrjeti, Enca Haxhia pozon komplet nudo

Kur flasim për yjet tona të estradës shpesh herë ato bëhen temë se marrin inspirime nga yjet e botës.

Bota e shou biznesit pat marrë kahje tjetër kur ishte shfaqur në media ylli, Kim Kardashian e cila mori vëmendje e të gjithë botës fal linjave të bujshme trupore.

E tash është këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia e cila po mundohet të ndjekë hapat e yllit të njohur duke pozuar në të njëjtën metodë.

22-vjeçarja e cila bëri “boom-in” e saj në skenën shqiptare fal hitit “A po t’pëlqen” kohët e fundit ka nisë t’i thyej ato që shumëkush i konsideron si tabu tek shqiptarët.

© Enca Haxhia [Instagram]

Sot në aplikacionin e famshëm “SnapChat” ajo ka publikuar një video të shkurtër ku shihet e zhveshur plotësisht teksa gjoksin e ka mbuluar vetëm me një batanije të bardhë teksa në kokë kishte një peshqir.

Siç duket ajo ka vënë dorën tek barku të cilin edhe pse me ndërhyrje digjitale e bënë të rrafshët, nuk e ka të tillë.

Të pasmet dhe gjoksi i këngëtares shqiptare duken gjigante edhe pse ato mund t’i shihni të zbuluara vetëm me njërën pozitë.

Vlen të theksohet se Haxhia vetëm pak muaj më parë ka publikuar këngën e sa “Dua” me çka bëri bujë të madhe pasi u shfaq tejet provokuese në skenat e filmuara.

Nuk patën munguar komentet negative në videoklipin e saj pasi që këngëtarja kishte vendosur të bënte një ndërthurje të pamjeve nga lutjet në kishë për të kaluar më pas në skenat e nxehta të puthjeve me modelin

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje