Vajzat e politikanëve shqiptarë, zbuloni se cila është më e pëlqyera në...

Vajzat e politikanëve shqiptarë, zbuloni se cila është më e pëlqyera në Instagram

Përpos prindërve që janë bërë të famshëm për hir të profesionit, duke se vajzat bukuroshe të disa politikanëve shqiptarë kanë rënë në vëmendjen e mediave pikërisht për shkak të bukurisë që u ka falur nëna natyrë.

Edhe pse nuk janë në një konkurs, së fundi disa prej tyre kanë qenë më të përfolura në media dhe portale duke arritur të bëhen pjesë e mediave rozë. Por kush nga vajzat është më e ndjekur në Instagram? Albeu.com iu’a tregon më poshtë.

Ada Deda, është një emër jo pak i panjohur për median rozë në vend. Ajo është vajza simpatike e ish-deputetes demokrate Albina Deda, e cila përflitet vazhdimisht për pamjen dhe fizikun e saj si dhe fotografitë mjaft tërheqëse që poston në Instagram. Madje ajo ka arritur deri në 18.6k folloëers.

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Aleksia i ka bërë hapat e parë në fushën e modelingut dhe është konsideruar e suksesshme. Folloëersat e saj kanë arritur deri në 12.6k.

Kejda Ajazi mund të jetë bërë filimisht e njohur si vajza e politikanes Majlinda Bregu, por po ia del të mbajë të gjithë vëmendjen drejt vetes, kjo falë bukurisë që ajo ka. Folloëersat e saj kanë arritur deri në 21.5k. Si duket fituese e instagramit del Kejda.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje