Vdes 21-vjeçari në aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë

Vdes 21-vjeçari në aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë

Rastin e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Bajrami Krasniqi, nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Kosovës.

Krasniqi ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 02:40 të mëngjesit të sotëm.

Ai ka konfirmuar poashtu se viktima pas aksidentit është dërguar për trajtim në QKUK por nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje