Vdes Frank Vincent

Vdes Frank Vincent

Ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare, aktori Frank Vincent.

Ylli i “Sopranos” thuhet se pësoi një sulm në zemër javën e kaluar dhe vdiq sot gjatë një operacioni në një spital në New Jersey.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje