Veseli pas vdekjes së Vokrrit: Do të na mungosh Legjendë!

Veseli pas vdekjes së Vokrrit: Do të na mungosh Legjendë!

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përmes llogarisë së tij në Facebook ka shkruar për vdekjen e legjendës së sportit kosovar, Fadril Vokrri, raporton GazetaBlic. 

Veseli ka thënë se sot futbolli ynë, sporti dhe Kosova ka humbur shumë.

Ky është shkrimi i plotë i Kadri Veseli-t në Facebook:

Përjetësisht Legjendë. Përjetësisht falënderues e mirënjohës ndaj veprave dhe sjelljes Tuaj. Sot futbolli ynë, sporti ynë dhe Kosova ka humbur shumë. Do të na mungosh Legjendë!

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje