Veseli: Rinia do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’

Veseli: Rinia do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’

Kryetari I Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadr Veseli, është takuar me të rinjtë e kësaj partie në komunën e Skenderajt, e cila njihet si bastion i PDK-së.

Veseli ka thënë se me rinia e PDK-së do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’.

“Me Rininë Demokratike në Skenderaj, e cila këto ditë po zhvillon një proces të suksesshëm zgjedhor. Rinia e mrekullueshme që kemi, vajza dhe djem me potencial të jashtëzakonshëm, do të ketë rol aktiv në ‘Dekadën e Re’ dhe mundësi për t’i sjellë ndryshimet e nevojshme. Bashkë, do të bëjmë PDK-në më të fortë dhe Kosovën më të mirë”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje