Vlorë, dy vetura shkrumbohen gjatë natës

Vlorë, dy vetura shkrumbohen gjatë natës

Një shpërthim ka ndodhur gjatë natës në një automjet, brenda në oborrin e një banese në Vlorë.

Lënda eksplozive i është vendosur një automjeti tip Audi A7. Shpërthimi dëmtoi këtë mjet dhe dy të tjera që ishin parkuar pranë tij.

Gjithashtu, po gjatë natës, në fshatin Bishan të Novoselës, një tjetër Audi A7 është djegur plotësisht, shkruan Top Channel.

Policia po heton për të zbardhur të dyja këto ngjarje.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje