Willian mund t’i bashkohet Milanit

Willian mund t’i bashkohet Milanit

Braziliani Willian është futbollisti kryesor i Chelseat në këtë edicion, por në fund të kampionatit pritet të largohet nga skuadra angleze.

Mediet britanike raportojnë se braziliani nuk ka raporte të mira me trajnerin Conte dhe e ardhmja e tij pritet të jetë Seria A. Është skuadra e Milanit që ka treguar interesim që një kohë të gjatë për 29-vjeçarin.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje