Xhensila festë përrallore për ditëlindje, rast për të zbuluar edhe diçka tjetër!

Xhensila festë përrallore për ditëlindje, rast për të zbuluar edhe diçka tjetër!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot ka një ditë shumë të veçantë në jetën e saj, ajo feston ditëlindjen.

Këngëtarja ka realizuar fotografi në një ambient përrallor ku shfaqet me brakun e fryre e që me ketë rast tregon se është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe në 7 vjetorin e fejesës Xhensila, mbush plotë 25 vite, e që padyshim nga që duket ajo këto 25 vite i ka jetuar e lumtur e me plotë suksese në karrierën e saj!    

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje