Xhesika befason në imazhin e fundit, kaq të bukur se keni parë...

Xhesika befason në imazhin e fundit, kaq të bukur se keni parë kurrë!

Modelja dhe bukuroshja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi tregon çdo ditë e më shumë se është një ndër femrat më atraktive.

Paraqitjet e saj janë të njëpasnjëshme, e madje tejet unike me fotosesione nga më të ndryshmet.

Imazhin e fundit që e ka ndarë me fansat, Berberi duket e mahnitshme me një grim të thjeshtë, e cila shfaqet gjysmë e zhveshur. Sigurisht se një foto si kjo, ka filluar të pëlqehet dhe komentohet menjëherë nga fansat, edhe pse ka pak kohë që nga publikimi.

Vlen të ceket se, Xhesika është përfolur mjaft shumë edhe për performancën e saj në Coachella e cila është krahasuar edhe me supermodelen, Gigi Hadid.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje