Xhesika te “O sa mirë”, një super bombë!

Xhesika te “O sa mirë”, një super bombë!

Arta Nitaj apo Xhesika te seriali vendor “O sa mirë”, është njëra ndër aktoret më seksi të Kosovës.

Këtë e ka dëshmuar pothuajse gjithnjë me paraqitjet e zjarrta që bën dhe me fotografitë provokuese që publikon. Në imazhin e fundit ajo duket shumë e “nxehtë”, gjersa tregon se ka një fizik të mrekullueshëm.

Me tiparet karakteristike dhe linjat bombastike, ajo ka marrë vëmendje që nga fillimi i serialit të lartpërmendur.

Ndryshe, ajo është përfolur edhe për lidhjet e saj të dashurisë, së fundmi me këngëtarin Bruno ku ishte edhe protagoniste e klipit “A më do”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje