Yllka Kuqi nis pushimet! Shfaqet mjaft atraktive në bikini

Yllka Kuqi nis pushimet! Shfaqet mjaft atraktive në bikini

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi pas angazhimeve të shumta në muzikë mesa duket ka vendosur që të bëj pushim paksa për veten.

Kështu na shfaqet nga Budapest-i, me një palë bikini ku duket mjaft atraktive dhe mëse në formë.

Si çdoherë tjetër, ajo është nën shoqërimin e bashkëshortit, Astrit Pallaska ku tanimë janë duke kaluar momente tejet të lumtura.

Yllka, po shijon sukseset e saj në muzikë dhe karrierën e bujshme profesionale, me hite e këngë mjaft të dëgjuara, madje lirisht mund të themi se është ndër artistet më të kërkuara në treg.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje