Zayn Malik, i dashuruar me Gigi Hadidin përgjithmonë

Zayn Malik, i dashuruar me Gigi Hadidin përgjithmonë

Zayn Malik mendonte se do ta kalonte të gjithë pjesën tjetër të jetës i dashuruar me Gigi Hadid.

Por ylli i muzikës dhe supermodeluesja i ndanë rrugët pak kohë më parë pas dy vjetësh lidhje. 25-vjeçari ka folur për herë të parë pas ndarjes me Gigin duke thënë se këngën e tij të fundit ia kishte dedikuar pikërisht asaj.

Ai ka shkruar këngën ‘Let Me’ derisa ishte ende i dashuruar me 22-vjeçaren dhe planifikonte ta kalonte pjesën tjetër të jetës së tyre së bashku.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje