Zbuloni sendin tuaj fatsjellëse sipas shenjës së horoskopit

Zbuloni sendin tuaj fatsjellëse sipas shenjës së horoskopit

Të gjithë jemi të lidhur me sende të caktuara dhe ndonjëherë kjo nuk ka asnjë shkak. Në raste të caktuara, e lidhim nevojën për një send me një situatë që na ka ndodhur kur e kemi pasur me vete.

Sepse objekte të caktuara ndikojnë në jetën tonë, por sipas living jo secili mund të mbajë ç’ti shkrepet në kokë! Nëse nuk rrini dot pa bizhutë apo gjërat tuaja të preferuara, provoni të paktën të mbani atë që ju tregojnë yjet…Mund të funksionojë…

Dashi – Çelësi

Demi – Numri 7

Binjakët – Zarat

Gaforrja – Nusepashka

Luani – gurë të çmuar

Virgjëresha – Syri i keq

Peshorja – Trekëndëshat

Akrepi – Patkua

Shigjetari – Këmbë lepuri

Bricjapi – Katër gjethe

Ujori – Gjinkalla

Peshqit – Breshkë

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje