spot_img
spot_img

VAKSINIMI i vetmi shpëtim i sigurt ndaj COVID 19!

VAKSINOHU, është e vetmja zgjidhje!

Hapësirë Zgjedhore e Sponsorizuar

spot_img

Ekskluzive

Google search engine

Lajmet Kryesore

Google search engine
Google search engine

Politika

Google search engine

Ekonomi

Bizneset kërkojnë t’u falen gjobat e pandemisë

Gjobat e shqiptuara gjatë pas shtrëngimit të masave nga Qeveria janë parë me shumë shqetësim nga sektori i gastronomisë dha ai hotelerisë. Kryetari i Odës...
Google search engine

Komunat

Shqipëri

Vlorë, plagos me armë një vajzë dhe hedh një granatë në lokal

Një djalë ka plagosur me armë zjarri një vajzë paraditen e të shtunës në Vlorë. Autori i ngjarjes është arrestuar, ndërsa vajza është dërguar...

Viti shkollor në Shqipëri fillon me certifikatën e detyrueshme të vaksinimit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një njoftimi ka bërë të ditur se nga e hëna do të hyjë në fuqi...

Diaspora

spot_img

Rajoni dhe Bota

spot_img
spot_img

Hapësirë Zgjedhore e Sponsorizuar

spot_img
spot_img
spot_img

Sport

ShowBiz

Shëndetësi

Kultura

LifeStyle

Teknologji